מדריך לעיצוב טקסט עם להבות

בוא תלמד איך לעצב טקסט עם אפקט של להבות.

ליצור מסמך חדש בגודל סביר עם רקע שחור. שימוש בכלי Type tool, עם גודל של 280pt הקלד את מספר "1".

ניתן להוריד את הגופן שאני משתמש כאן. אתה יכול גם להשתמש בגופנים אחרים לפי העדפה שלך.לחץ קליק ימני על השכבה ובחר אפשרויות בנייה Blending (Options. כעת פעל לפי ההגדרות הבאות:כעת הגדר את ה-Color Overlay עם ההגדרות הבאות:כעת נגדיר את ה-Satin על ידי ההגדרות הבאות:ואת ה-Inner Glow עם ההגדרות הבאות:לחץ קליק ימני על השכבה(type layer) שלך ולבחור Rasterize. הישתמש בכלי מחק בגודל 200px, ותמחק את החלק העליון של הפונט:כעת, לך אל Filter> Liquify. בחר את Forward Warp  -(הכלי עיוות) ופעל לפי ההגדרות הבאות.

השימוש בכלי Forward Warp,הוא כדי ליצור כמה עיוותי גלים על גבול הפונט.להוריד את התמונה של האש Shaedsofgrey . עבור לטבלת הערוצים ובחר את שכבת הירוק.

כעת, CTRL + לחיצה שמאלית על השכבה הירוקה כדי לטעון את החלקים הבולטים:לחזור אל טבלת השכבות ולהשתמש בכלי גרור (Move Tool) כדי לגרור חלקים של האזור שנבחר למסמך עם 1

מה עשית קודם לכן.כעת, מניחים את האש מעל הפונט:התשמש בכלי Eraser עם 15px,כדי למחוק את כל האש מוגזמת שמסביב, והשאר רק את החלקים הצמודים סביב  הפונט,ראה תמונה:שכפל את שכבת האש. והגדר את האטימות של שכבת האש המקורית ל -30%.

הגדר את מצב Blend Mode של שכבת האש משוכפלת ל-Overlay (כיסוי):חזור על תהליכים כדי לכסות את הפונט עם עוד להבות . וכעת יש לך את החלק הראשון של הפונט הבוער!עכשיו תוכל ליצור יותר אותיות בוערות בהתאם להעדפות שלך.

1 תגובות:

הוסף רשומת תגובה

תודה על התגובה.