מדריך לחצן זכוכית שחור לאתר אינטרנט

היום לחצני זכוכית מאוד פופולרים. ניתן למצוא את כפתורי הזכוכית ב-Windows Vista בכל רחבי האינטרנט.

לחצנים פופולריים אחרים הם לחצני מתכת ופלסטיק. לכל הכפתורים האלה יש דבר אחד משותף: הם כולם מבריקים.

יש אנשים הקוראים להם כפתורי Web 2.0 . לאחר שתשלים הדרכה זו אתה אמור להיות מסוגל ליישם את אותם עקרונות

וליצור לחצנים שונים של זכוכית. במדריך זה אני נותן לך את המידות המדויקות וערכים לעשות דברים בקלות אבל אתה מוזמן לנסות גם הגדרות אחרות.

ליצור תמונה חדשה בגודל של אשר 400 על  180 פיקסלים. יצירת שכבה חדשה ריקה. הפעל את כלי מלבן מעוגל Rounded Rectangle ולהגדיר

את רדיוס כדי px 10 בלוח האפשרויות. בחר צבע שחור וליצור תיבה מעוגלת (140 x 50 פיקסלים) בשכבה החדשה לפי תמונה 2.

(ניתן לראות את גודל תיבת בלוח המידע בזמן הציור.) כנראה הדרך הנפוצה ביותר על מנת ליצור לחצן זכוכית Adobe Photoshop היא להשתמש באפקטים.

כעת אנחנו מתכוונים להחיל אפקטים שונים על שכבת הכפתור כדי להפוך אותו ליותר המזוגג:לחץ לחיצה ימנית על השכבה החדשה בלוח השכבות ובחר באפשרויות בנייה Blending Options... בתפריט.

הפעל את ה-Gradient Overlay. כעת שנה צבע בקצה הימני של הגרדיאנט ל- 50% אפור (# 808080) על פי התמונה 3.הפעל את Inner Glow . לשנות את הצבע של הזוהר ללבן טהור. ושינוי אטימות עד 40%.כעת שנה גודל ל-8 פיקסלים.

הלחצן עכשיו צריך להיראות כמו בתמונה 4.הפעל את ה Stroke . שנה את הגודל לפיקסל 1 וצבע Stroke  50% אפור (# 808080).

הלחצן עכשיו צריך להיראות כמו בתמונה 5.הפעל Drop Shadow.ולשנות את מרחק ל- 0 פיקסלים וגודל עד 8 פיקסלים. לחצן זכוכית עכשיו צריך להיראות כמו בתמונה 6.

לחץ על אישור כדי לסגור את שיח.כעת ניצור את הטקסט עם הכלי Type Tool. בחר בצבע לבן עבור הטקסט וליצור פיקסל 1 wide stroke שחור עבור הטקסט.

יישר את הטקסט לאמצע של לחצן. לחצן זכוכית עכשיו צריך להיראות כמו בתמונה 7.צור שכבה ריקה חדשה על גבי שכבת הטקסט. בחר צבע לבן וליצור מלבן מעוגל (136 x 23 פיקסלים)

על השכבה החדשה לפי תמונה 8כעת לחץ לחיצה ימנית על השכבה החדשה בלוח שכבות ובחר אפשרויות Blending Options... מהתפריט. "הפעל מיזוג אפקטים Blend Interior Effects.

הפעל את Gradient Overlay. ושנה את הצבע של סוף שמאלי של הגרדיאנט 25% אפור (# 404040) על פי התמונה 9. לחץ על אישור כדי לסגור את שיח.ברכות סיימתם,זהו לחצן זכוכית שחור ולבן אבל באמצעות אותם עקרונות אתה יכול ליצור לחצן זכוכית בכל צבע!

0 תגובות:

הוסף רשומת תגובה

תודה על התגובה.