מדריך ל 3D טקסט עם פרספקטיבה

1. מצא את גופן מגניב להשתמש, אני השתמשתי ב-(Nifty Tutorial Resources)2. הגדרות גופן:


3. לאחר מכן עבור אל- layer>type>convert to shape:4. לחץ על שינוי צורה  (CTRL + T),קליק ימני ולחץ על ( perspective)פרספקטיבה.

אתה יכול להשתמש גם ב-skew או כל שינוי אחר.5. תן לטקסט שלך זווית  מגניבה שיהיה מתאים לאפקט ה- 3D.6. עכשיו לחלק הכיפי.לאחר שבחרנו בטקסט שלנו, להקיש על CTRL + ALT + חץ למטה.

במרחק של 1px בין השכבות. לפחות 25-35 פעמים עד שיש לך את העובי הרצוי. לוח שכבות שלך ייראה כך.7. מה שאתה צריך לעשות הוא לסמן את כל השכבות למעט  השכבה התחתונה ביותר שהיא (המקורית), כמו בתממונה:8. מזג את כל השכבות המסומנות (CTRL + E) ולאחר מכן להעביר את השכבה שלהם מתחת לשכבת המקור שלא נכללה במיזוג:9. על שכבה חדשה שלך (השכבות הממוזגות), להחיל את הגדרות ה- blending mode (הפשרויות בנייה)
Drop shadow:10. Gradient overlay:11. Stroke:12. עבור השכבה העליונה שלא נכללה במיזוג, ליישם שכבת צבע של  FF0000 # ו bevel & emboss בגודל סביב ה- 40px.

13. לבסוף, ניתן להוסיף  gradient עדין לרקע . צור שכבה חדשה עבור הגרדיאנט בדיוק מעל שכבת הרקע שלך (או אתה יכול להוסיף לשכבת הרקע עצמה gradient).14. הנה לכם! 3D טקסט. אני מקווה שנהנית במדריך זה.

0 תגובות:

הוסף רשומת תגובה

תודה על התגובה.